PROČ SI VYBRAT NIKOTINOVÉ SÁČKY?  

Každý ví, že přestat kouřit může přinést mnoho výhod. Proč však mezi různými alternativami cigaret vyčnívají nikotinové kapsičky? A jaké konkrétní výhody mají tyto malé sáčky ve srovnání s jinými tabákovými výrobky? Pojďme se na to blíže podívat.

UVÁŽENÍ 

Zjevnou výhodou použití Cuba je diskrétnost. Pokud jste kdysi konzumovali tradiční cigarety nebo vape pera, určitě víte, jak nepohodlné najít kuřácké prostory v krátké době, když toužíte po nikotinu.
Místo toho jsou nikotinové sáčky bezdýmné produkty bez zvláštního zápachu a kouře, takže je můžete používat kdekoli, navzdory předpisům o zákazu kouření. A nebojte se! U tak malého balíčku si toho nelze všimnout, ani když mluvíte. Můžete jej tedy použít pro všechny příležitosti. Pevnostní rozmanitost
Nikotinové sáčky se dodávají v různých variantách, které se liší od mnoha jiných nikotinových produktů. Výsledkem je, že zákazníci mohou mít více možností a přizpůsobit se včas v souladu se svým plánem ukončení. Bez ohledu na to, jaké silné stránky hledáte, vždy můžete najít svou odpověď pomocí široké škály úrovní síly, od nejnižší po extrémně vysokou sílu. Navíc, protože některé sáčky, jako je Cuba, vydrží až 60 minut, není nutné dělat několik přestávek na cigaretu za hodinu. Je snadné najít pro vás ideální úroveň síly.

ŽÁDNÝ NEPOŘÁDEK

Nikotinové sáčky, které se skládají pouze z bílého sáčku bez tabákových listů, poskytují veškerou stimulaci bez nutnosti nehygienického plivání. Bez tabákových listů nebudou vaše zuby po dlouhodobém používání zabarvené. Kromě toho, nedostatek popela, kouře a nedopalků činí sáčky ideální pro veřejnou spotřebu. Po dokončení jednoduše vyhoďte do popelnice nebo zastrčte do nádoby na víku. Už žádný nepořádek nebo stres.

ŽÁDNÉ PODRÁŽDĚNÍ PLIC

Jak jsme uvedli výše, sáčky se vkládají přímo do úst, což umožňuje vstřebání nikotinu krevním řečištěm na sliznici úst. Vaše plíce proto nebudou vystaveny škodlivému kouři, když budete stimulovat nikotinem, což je opak kouření a vapování. Sáčky nepotřebují spalování, a tudíž ani vdechování. Ocení vás nejen vaše plíce, ale i nekuřáci kolem vás. Nikotinové sáčky jsou ideální pro veřejnou konzumaci nikotinu.
Nikotinové sáčky si opravdu zaslouží vyzkoušet. Tyto malé sáčky zcela změní váš život a poskytnou vám zdravější životní styl.Pokud hledáte účinnou alternativu kouření, která vám pomůže přestat kouřit, nikotinové sáčky jsou tu pro vás. V dnešní době stále více lidí, kteří se snaží omezit tabákové cigarety, volí tento malý bílý balíček. A používání nikotinových sáčků je po celém světě stále na vzestupu.
Jedním z důvodů, proč jsou nikotinové sáčky tak oblíbené, je nepochybně to, že tyto malé sáčky mohou lidem přinést vynikající nikotinovou stimulaci, která je účinná jako produkt pro odvykání kouření.

Ale jak přesně nikotinové kapsičky fungují? A jaké výhody vám mohou kapsičky přinést? Pokračujte ve čtení a najdete odpověď.

JAK FUNGUJÍ NIKOTINOVÉ SÁČKY?

Při jeho používání je třeba mezi dásně a horní rty vložit váček, kde se nikotin může přímo vstřebat cévou na sliznici úst.
Pokud se chystáte začít nové dobrodružství s naším sáčkem Cuba, doporučujeme jej ponechat v ústech po dobu 30 až 60 minut. 
Co se stane poté, co strčíte váček do úst?

0-1 minut
Cuba vyrábí sáček, který může okamžitě uvolňovat nikotin, protože k aktivaci nepotřebuje čas na použití slin. Proto sáčky Cuba vždy napoprvé splňují vaše požadavky a poskytují nikotinové kopance 

5 minut
Po použití sáčků Cuba po dobu 5 minut ucítíte pocit tepla a brnění, který je mírný a pohodlný, takže se uvolníte. Je to proto, že nikotin absorbovaný do vašeho krevního oběhu začíná fungovat. Zároveň nikotin dodaný do vašeho těla bude interagovat s nervovým systémem a spustí chemickou reakci, která zmírní vaše chutě.

10 minut
V tomto okamžiku do vašeho krevního oběhu neustále vstupuje více nikotinu, takže jste spokojeni. A někteří noví začátečníci mohou sáčky vyndat, ale u sáčků Cuba se na nikotin a příchuť hraje méně než polovina! Držte ho v ústech a pokračujte v ochutnávání sáčků, jděte hlouběji do neprobádaného světa.

30 minut
Nejlepší okamžik prožívání přichází po 30 minutách. Naše nikotinové sáčky Cuba dráždí váš chuťový pohárek, uvolňují váš nervový systém a masírují vaši mysl. Vychutnáváte si nikotinové kopy a cítíte se jako pocestný stojící na pláži při západu slunce se zvukem vln bijících nedotčené pobřeží.

30-60 minut
Všechny vaše touhy po nikotinu, silné nebo slabé, jsou během tohoto období zcela utišeny. Nikotinové sáčky Cuba zajistí, že budete plně spokojeni. Pro maximální účinek nezapomeňte zvolit správnou dávku.